Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel anılarını, eksperlik alanlarıyla karşılarına çıhun kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut aracısız olarak şahsi isteklerini tatmin etmek yürekin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu süje için daha detaylı bir şekilde fen koymak içiş blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Başlamadan önce dönem kaybetmemeniz hesabına blog açmadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı daha onu de bilmiyorum” diyenler yürekin de blog insan önerileri yahut domain önerileri yazım tam size gereğince.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin eksperlik alanları, tetkik yetenekleri üzere belli bir fakatçta yazılabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden beş altı toparlayarak da website tevlit etmek mümkündür.

Doğrusu bir zaman teknoloji dair fen sunulurken; özge zaman, siyasetle dayalı paylaşımları blog derunğinize birebir bir şekilde yapabilirsiniz. Bir zaman gitar çalma dair videoteyp ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki zaman sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Zamanımı Hileır?
Website düzenlemek 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır fen ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz kabil. Bu mevzuda daha detaylı bir şekilde fen koymak yürekin ne blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog düzenlemek dönem almaz
Zamanınızı algı yekta şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda doğrusu bir domain (vadi adı) var ise o dönem ağır anlamda nöbetiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun yürekine okuyucunun sevdiği yazıları açmak, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler katmak daha uzun dönem alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış aslında.

Ne Kadara Orospu Olur?
Bu nöbete sarrafiyelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi düzenlemek yürekin çok dünyalık harcayacak mıyım?” dır.

blog düzenlemek kaç dünyalık
Cevap “Yararlı” Web sitesi düzenlemek yürekin banko öyle yüce miktarlarda dünyalık harcamanıza lüzumlu nanay. Siteyi kendiniz açacağınız yürekin tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den süfliya strüktürlmayan bu hizmetin aslında maliyeti 1 yıllık $20-25.

Yalnızca domain ve hosting yürekin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir rakam tutacak. Doğrusu mahiye yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun yürekin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize yıllık 20-25 Dolar üzere bir rakama doğacak. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Niçin?
Gerçekte bunun bir çok nedeni kabil, ancak en popülerleri:

Evden dünyalık kesp yürekin şehir düzenlemek : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak dünyalık tutulmak yürekin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, bazenları bu vakaı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten dünyalık kesp dair en sağlıklı yöntemlerden biri şehir yapmak ve şehir açmaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir sefer blog ne açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu nöbeti kendiniz yürekin bir dünyalık kesp yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum etmek yürekin : Yalnızca blog açmak, kendi duygularını sarrafiyekaları ile paylaşmak yürekin blog açanlarda var. Hatta bu zevat ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce şahsiyet aracılığıyla siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan nöbetinizi geliştirmek yürekin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları yürekerikler ile çok daha ziyade kesime ulaşırlar.
Blogger olgunlaşmak yürekin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde sosyal iletişim araçları aracılığı ile yayıldığından çok pop bir mazmun başüstüne. Bu zevat ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu nöbetlerden yüce reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse şehir yapmak yürekin 10 sebep yazıma da bir bakın derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir