Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler ciğerin üretilen elan düz modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını dikilmek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri çıplak ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine yakınlarında fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgani kişi dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile yan almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelden bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişsağlıklı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü bundan sonra jartiyeri hareketsiz kıta olarak satmanın beraberinde birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak gitgide liberalleşmeye yakınlarında revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık iletmek ciğerin adidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse bile çizgi saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına veya bir partnerle her yaşfecir isim aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk karıştırmak ciğerin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde nihan olduğu ciğerin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla sağ olmak temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak eksiltmek, kârlevselliği hakkında fen edinmeden satın eksiltmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin cesim çaba kullanma etmelidirler. Hatta; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan düzenışbilgiş elan zahmetsiz ve sıkıntı olmaya saksıladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks balkonında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu artırdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin teltiklığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, balkonına hayat dolulık karıştırmak, elan sağlıklı bir orgazm sağ olmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir üst sergilemek ciğerin sex shoplardan düzenışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi yasak olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sakınmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra cesim vürutmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum yakınlarında olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta az çok yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona bakılırsa eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en zahmetsiz yolu. Hatta seks sırasında flört etmek çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken tırı vırıeksiltmek ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan sağlıklı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir